Halı Yıkama

         Şampuan ve dezenfekte teknesinde 1.5 saat dinlenen halılarınız profesyonel ön yıkamalı otomatik halı yıkama makinasına gönderilir. Halılarınızın ilk aşamada taranma usulü ile ön yıkaması yapılmaktadır. Ön yıkamadan geçen halılar arka yıkamasına girmektedir.

      Arkası yıkanan halı tekrar şampuan verilmek sureti ile ikinci yıkamaya girmektedir. İkinci yıkamada çitilenerek geşeyen kirler iyice çıkartılır. Sonrasında su verilerek tekrar tarama usulü ile yıkanıp ön durulamaya geçmektedir. Ön durulaması yapılan halılarınız durulama ve kurutma işlemi için durulama ve kurutma makinasına gitmektedir.

        Halı yıkama esnasında kullanılan şampuan içeriği leke çıkartma kir gevşetme halıyı koruyucu özelliği taşımaktadır. Kullanılan su arıtmada yumuşatma işlemi yapıldıktan sonra kullanılmaktadır.

       Temizlikte %100 garanti veriyoruz! Lekelerde %80... Nedeni leke döküldüğü anda müdahale olursa çıkma ihtimali daha yüksektir. Eğer leke olduktan sonra uzun süre geçerse ve halının üstünde gezildiği sürece leke halıya iyice işlemektedir. Bu nedenden lekelerde %80 garanti veriyoruz!